Srpen 2012

The Curious Case of Benjamin Button

25. srpna 2012 v 21:37 | Kate |  filmové recenze

The Curious Case of Benjamin Button/ Podivuhodný Případ Benjamina Buttona (2008)
USA
Drama, romantický, mysteriózní, fantasy
159 minut

Obsah: Benjamin se narodil za velice zvláštních okolností. Narozdíl od jiných novorozeňat on téměř nejevil známky života novorozeného dítěte a jeho tělo vypovídalo dříve, než se narodil. Jeho otec ho odložil vedle pečovatelského domu, kde se ho ujala služebná. Nikdo mu nedává moc času na přežití, ale později se ukáže, že Bejnamin nestárne, ba naopak mládne. V dětském věku se setká se svou osudovou láskou Daisy, věkový rozdíl se v půlce jejich života vyrovnává a jsou šťastným párem. Ale jak dál naložit s takovýmto životem? Daisy bude pomalu ale jistě stárnou a Benjamin naopak znovu mládnout.

Můj komentář: Tento film patří k mým najoblíbenějším. Nemám k němu moc co dodat, je to prostě jeden z filmů, na který se ráda dívám pořád dokola, doporučuji :-)

Hodnocení: ★★★★★

Trailer:

Fotografie v C.Čl.

Mr.Nobody

25. srpna 2012 v 16:11 | Kate |  filmové recenze

Mr.Nobody/ Pan Nikdo (2009)
Kanada, Belgie, Francie, Německo
Drama, fantasy, romantický
141 minut

Obsah: Píše se rok 2092 a zatímco lidé pobývají na Marsu, 117ti letý Nebo Nobody je posledním žijícím smrtelníkem, jelikož díky vědeckým poznatkům této doby již nikdo jiný nezemře. Těsně před smrtí si Nemo vybavuje svůj život, jeho tři verze se třemi ženami, které jsou tak rozdílné a přitom je vše reálné. Nemo se totiž narodil s darem vidění budoucnosti a tudíž bylo na něm, kterou cestu života si zvolí. Teď už jen zbývá otázka: Jsou všechny tři životy skutečné a prožité, nebo je to pouze náhled do budoucnosti a Nemo si musí zvolit cestu, kterou si vybere? Protože vše záleží na tom, kterou cestou se vydáme.

Můj komentář: Film jsem si původně stáhla kvůli obsazení hlavní role (Jared Leto). Po několika minutách už mě ale děj přímo vcucl a celý příběh jsem hltala až do konce. Musím říct, že po dnešku se tento film zařadil mezi mé oblíbené snímky. Vřele doporučuji všem :-)

Hodnocení: ★★★★★

Trailer:

Fotografie v C.Čl.


Líčení očí - inspirace

19. srpna 2012 v 23:17 | Kate |  módní inspirace

Mám tu pro vás pár fotek pro inspiraci, tentokrát jde o líčení očí :-)

Hair inspiration 003

19. srpna 2012 v 21:50 | Kate |  módní inspirace

Přidávám další várku barevných vlasů pro inspiraci ^^


T-shirts Inspiration

18. srpna 2012 v 23:23 | Kate |  módní inspirace

Více v c.čl.


My Hair Colors Evolution

18. srpna 2012 v 22:52 | Kate |  Píšu

Napadlo mě napsat tenhle článek a postupně s novými barvami přidávat další fotky. Barvit jsem se začala v prosinci 2011 a moje první barva byla zrzavá. Na té jsem ale dlouho nevydržela a začala jsem s červeným přelivem, vznikala z toho taková červeno oranžová. Poté jsem začala s permanentní červenou. Ta mi vydržela až do nedávna. Před pár dny jsem si značnou část vlasů obarvila barevným tužidlem na fialovo, vlastně to byla taková nehoda, než účel :-D. Až se fialová aspoň částečně smyje, chci se obarvit znovu na hnědou, podobnou své původní. Nejsem si tím ale ještě jistá, možná zůstanu ještě chvilku u červené. Tyhle barvy jsem používala :


1) Palette Deluxe odstín 667 měděný
2) Palette Instant Color odstín 8 červený
3) Palette Intensive Color Creme odstín R15 odstín intenzivní červený
4) Palette Deluxe odstín odstín 575 ohnivě červený
5) Elysée Hair Color Mousse (fialový)