Listopad 2012

Accessories - inspiration ♥

24. listopadu 2012 v 18:41 | Ka†e |  módní inspirace
Aloha, dneska pro změnu článek o doplňcích. Všechny, které v tomto článku najdete jsou z ishineaccessories.com.Určitě se na ně koukněte. Vybrala jsem ty, které se mi nejvíc líbily. ♥


Sága končí - moje dojmy z posledního dílu

18. listopadu 2012 v 13:16 | Ka†e |  Píšu

Aloha, všichni nebo už většina z vás byla v kině na finálním díle twilight ságy. Já jsem byla sice teprve včera, ale rozhodně jsem si to užila. Pro ty, kteří tam ještě nešli: nečtěte článek dál, obsahuje recenzi filmu ;-)). Film byl tak skvělý, že mám chuť jít na to znova. Dnes už ale nemůžu, přichází učící se den :-D a v týdnu se do města nedostanu. Takže nedá se nic dělat, budu si muset počkat aspoň na kinorip a v hlavě si přehrávat pořád dokola všechny scény. Více už v celém článku :-)))


Francie 2012

17. listopadu 2012 v 22:26 | Ka†e |  Píšu

Aloha, ve středu jsem přijela z Francie a ještě jsem se nedostala ke psaní článku. Odpoledne jsem byla v kině na rozbřesku, ale teď jsem si konečně našla čas. Článek je opravdu dlouhý a chápu, že ho nikdo nemá potřebu číst :-D. Když se ale najde někdo, kdo to číst bude, je to v celém článku.


happy pills, please

6. listopadu 2012 v 21:00 | Ka†e |  Píšu

Moje špatná nálada si vybrala svůj termín. Někdy si říkám, že už to nemůže být horší, ale může. Nebudu se tady vymlouvat na školu, úkoly a všechno.. i když to jsou taky faktory mojí únavy a špatný nálady. Teď bych úplně nejradši zmizela od těch hádek, učení, problémů a všeho hodně daleko. Nebo bych chtěla nějakou zázračnou pilulku, která by simulovala aspoň na chvilku štěstí. Je lepší nic nějak neřešit. Čím míň to člověk řeší, tím je šťastnější. Bohužel jsem ve stádiu toho umírajícího tvora, co nedokáže vidět nic pozitivně. Je to ale blbej, zatraceně blbej den. V neděli snad konečně vypnu, jedu se třídou do Francie. Přesto si ale říkám, že hezký hážitky rychle utíkaj a za chvíli budu zase sedět doma a litovat sama sebe, jak je to všechno nefér.

Ano, vím. Velice, velice inteligentní článek, co má hlavu a patu..