Duben 2013

28.4.- Menthol green

28. dubna 2013 v 21:45 | Ka†e |  Píšu

Aloha!
Zase je neděle večer. Víkend utekl opět hrozně rychle, nečekaně :-D. Každopádně je dobře, že ve středu jsme na svátek práce doma. Včera jsem byla nakupovat, ale moc mě toho nezaujalo. Koupila jsem si nějaká tílka, mikinu a náušnice. Vše více méně v mentolovém odstínu. Tahle barva mě poslední dobou hrozně bere, takže jsem musela mít nějaký ten kousek v tomto krásném odstínu zelené! :3


Jsem ale hrozná v jedné věci. Když se mi v obchodě třeba něco líbí vážně hodně a jsem odhodlaná si to koupit, nakonec si to stejně nevezmu. Otázkou je proč. Včera jsem udělala právě stejnou chybu když jsem našla úžasné šaty, které mi skvěle padly a cena byla také do očí bijící. Jsem prostě blázen, že jsem si je nevzala. No, snad někdy příště. :-D :-(


Jaký byl váš víkend ? :-))

Ka†e


21.4.- Sunny sunday

21. dubna 2013 v 21:36 | Ka†e |  Píšu

Aloha přátelé!
Opět se po delší době ozývám, že jsem ještě naživu :-D. Tenhle týden byl vlastně docela fajn. Ve škole nám všechno odpadalo a venku začalo být konečně teplo! Byl super pocit jít ven jen tak v tričku po téměř půlroční zimě. Naštěstí už je za námi a venku je pěkně teplo :3.


Dnešek nebyl vyjímkou a bylo vážně skvělé počasí! Byla jsem na obědě s rodinou a přítelem a odpoledne jsem jela navštívit sestřenku, kterou jsem dlouho neviděla. Už se nemůžu dočkat až si na sebe najdeme více času a něco podnikneme! A Jak jste se měli vy? :-)


Ka†e


Little snack - sweet apple in 2 minutes!

21. dubna 2013 v 21:07 | Ka†e |  Mix

Občas mám chuť na něco lehkého a sladkého. Takže si někdy udělám tuhle jednoduchou mňamku, která se dá udělat na více způsobů.

- Potřebuješ:
jablko, skořice, skořicový cukr, vanilkový cukr (nemusí být), máslo
- Postup:
Jablko si nakrájíme jak chceme. Buďto na plátky, nebo na měsíčky. Posypeme ho skořící a vanilkovým cukrem. Nebo jen tím, na co je zrovna chuť. Nakonec přidáme trochu másla a vložíme do mikrovlné trouby cca na 2 minuty. Kdo chce, může i déle. No a mňamka je na světě. Já jsem si tuhle rychlou svačinku hodně oblíbila.
Co vy ? ;-)

10.4.- One of many usualy days

10. dubna 2013 v 20:35 | Ka†e |  Píšu
Zdravím! Jak jste si mohli všimout opět jsem po nějaké době vstala z mrtvých a začala dělat něco blogem. Design je nový, obyčejný a pro tentokrát jsem dala i pryč menu, přijde mi to tak lepší.Tenhle týden jsem si koupila nové boty na jaro a kabelku, jinak toho moc nového není, jen jsem hrozně unavená. Naštěstí máme tenhle týden ve škole pohodu. Co vy, jak se máte? :-) Pro dnešek to tu asi balím a půjdu si číst. Mějte se-----------------------------------------------------------------------------------------------


TOP 5 Nejoblíbenějších kosmetických produktů (mix)

10. dubna 2013 v 20:11 | Ka†e |  Mix

Tento článek se bude věnovat mojí nejoblíbenější kosmetice. Vybrala jsem pět produktů.
Více najdete v celém článku.


10.4. Viděla jsem..aneb další tipy na filmy

10. dubna 2013 v 19:04 | Ka†e |  Co jsem viděla

Aloha lidi!
Hlásím se po delší době a tentokrát začnu článkem týkající se filmů, které jsem v poslední době viděla. Všechny tyto filmy potom přidám i s hodnocením do seznamu.

HOSTITEL
Byla jsem na něm nedávno v kině a jsem vážně spokojená. Prvně jsem se bála zklamání, ale nic takového nepřišlo.
WARM BODIES
V Kině sice chutná těla nepromítali, ale našla jsem to nedávno na internetu, tak jsem si řekla..proč ne. Nakonec mě tento snímek docela příjemně překvapil.
REIGN OVER ME
O víkendu jsem měla filmový maraton s Adamem Sandlerem. Zjistila jsem, že jsem neviděla film s ním s názvem volání o pomoc. Hned jsem chybu napravila. Byla jsem moc příjemně překvapená, jak úžasně roli zahrál. Jelikož Adam hraje převážně v komediích, palec nahoru!
HUO YUAN JIA (podle skutečné události)
Na filmy tohoto typu sama nekoukám, vždycky je stáhne přítel :-D. Bavil mě ale stejně jako Ip Man..Bylo to bohužel tak smutné, že se na to ais už znovu nekouknu.Jinak to je skvělý film a já ho doporučuji.
AN AMERICAN CRIME (podle skutečné události)
Už je to delší dobu, co jsem tento film viděla, ale je vážně povedený!
SLEEPING BEAUTY
Na film jsem se koukla jen kvůli herečce Browningové. Jinak mi nic moc nedal, mohlo to být lepší.