Červenec 2013

31.7.- random

31. července 2013 v 20:56 | Kate |  Píšu

Aloha, dlouho jsem nepsala tak jsem se rozhodla pro dneštní článek. Bude to takový mix všeho z poslední doby. Byla jsem s milačkáma na koupáku, poslední dobou bylo skvělé počasí a i přes můj albínský syndrom mám poměrně pěkné medové opálení (to jsem původně chtěla zůstat bílá, ale líbí se mi to).


25.7. - GOOD LIFE

25. července 2013 v 22:52 | Kate |  Píšu

Alohaaa!
I když můj dneštní den neměl zrovna skvělý začátek, no vlastně byl příšerný, zbytek dne jsem si maximálně užila. Dneska tolik nesvítilo sluníčko, ale měla jsem se skvěle. Mimochodem, tohle je moje jediná bez- makeupová fotka. Teď v létě to vůbec neřeším. Zítra jedu na koupák a tento, možná i část příštího týdne tu nebudu, jedu za přítelem. Je ale možné, že si udělám čas a něco napíšu. A jak se máte vy, co plánujete, o čem bych mohla napsat? Nějaké nápady?


Mějte se krásně, vaše Kate :)
x

EAT: Poloprázdný talíř, prázdný talíř

24. července 2013 v 22:48 | Ka†e |  Téma
Tumblr

Nedokážu nejíst. I když mám občas deprese ze svého těla, nemohla bych se vzdát jídla, protože ho mám vážně ráda. Vždyť to není o tom, kdo toho sní méně, ale jak jí. Když jí člověk jak má a ještě sportuje, může být spokojený. Nemusí se týrat a hladovět.

Ovšem nebudu říkat, že tyhle lidi nechápu. Mám s nimi tak trochu soucit. Protože ne vždy, za PPP může jen honba za krásným tělem, ale mnohdy to může být stres, či jiný problém. Každý se s depresemi pere jinak. Někdo si je vybíjí vztekem, někdo jen kňourá v koutě a například se rozhodne nejíst, či naopak sníst co se dá. Už párkrát jsem se s anorexií a bulimií setkala u kamarádek. Každá trpěla jinou nemocí. V takové chvíli člověk potřebuje podporu. Pokud s tím chce přestat a je to někdo z vašeho okolí, podpořte ho. Protože když člověk má někoho, kdo ho povede lepší cestou a bude stát při něm, má šanci se uzdravit.

Závěrem bych řekla, že takový přístup není řešením. Vždy se dá najít lepší cesta a vždy si člověk musí umět říct dost, nebo poslechnout svého kamaráda, protože má možná pravdu.


Outfit in the moment 005 - cute swan family

21. července 2013 v 18:40 | Ka†e |  fotky

Dneska je vážně krásně, takže jsme se v mamkou šli projít a rovnou udělaly nějaké fotky. Potkaly jsme krásnou labutí rodinku, kterou jsem si musela vyfotit! V tomto outfitu se cítím nejlépe. Přesně tato kombinace je má oblíbená.


DIY - ombré necklace

20. července 2013 v 14:52 | Ka†e |  DIY

Aloha!
Jak už jsem slíbila, dneska je tu nový článek a to sice návod na ombré náhrdelník. Doufám, že se Vám bude líbít.


19.7.- NO IDEA

19. července 2013 v 22:02 | Ka†e |  Píšu

Dobrej večír,
v poslední době jsem neměla žádnou inspiraci, nenapadalo mě, o čem psát, prostě ani ň. Mám ale dobrou zprávu. Můžete čekat nový článek na téma DIY, ale ještě neprozradím, co jsem tentokrát kutila. Také bych už konečně mohla po dlouhé době nafotit nějaký outfit. Jinak není nic nového, pořád jsem doma, ale v pondělí jedu za kamarádkou. Pro dnešek už asi nic víc nenapíšu snad jen zmíním, že mám už delší dobu účet na csfd, odkaz je tady. Najdete tam více hodnocení, než tady. Pro dnešek se s Vámi loučím.

Kate

Favorite youtuber/bloger

15. července 2013 v 22:04 | Ka†e |  Mix

Aloha, ráda bych vám napsala něco málo o jedné z mých nejoblíbenějších blogerek. Říká si Bunny, je z Texasu, je jí 28 let, podle mě ale stejně vypadá dost mladě a na youtube jí najdete jako grav3yardgirl . Líbí se mi, jak si ze sebe dokáže udělat srandu a přitom neskutečně pobaví. Nekoukám na její videa ani tak moc kvůli make-upu, nebo oblečení (i když je pravda, že má dobrý styl), ale kvůli její osobnosti. Také se mi na ní líbí, že při recenzi nějakého produktu je naprosto upřímná a nesnaží se ho jako některé blogerky vychvalovat do nebe, i když stojí za nic. Co se mi ale na ní líbí nejvíc jsou její jasně modré oči, protože takové se moc nevidí, navíc má stejnou oblibu pro levandule jako já. Tady jsou nějaká její videa:
Jestli tuhle blogerku neznáte, určitě se na ní koukněte.

Ka†e


12.7.- Co jsem viděla

12. července 2013 v 20:25 | Ka†e |  Co jsem viděla

LONE RANGER - Jakmile jsem viděla Johnnyho, musela jsem prostě do toho kina jít. Nemám ráda western filmy, ale musím říct, že tohle mě bavilo. Diky bohu za Helenu a Johnnyho!

SHUTTER ISLAND - Není to ani moc starý snímek a já se divím, že jsem se o něm dozvěděla až nedávno. Musím říct, že je to pecka film na přemýšlení a konec vás jako vždycky dostane. Navíc miluju filmy z blázinců.

DESPICABLE ME 2 - Jak dlouho jsme se všichni těšili na mimoně a jejich návrat? Ale prostě nezklamali.

A HAUNTED HOUSE - Měla bych říct, že mám parodie fakt ráda. Kouknu se i na parodii něčeho, co mám fakt ráda a i tak se zasměju. Škoda jen, že nemají takový ohlas u všech. Tohle je prostě parodie na několik hororů v jednom, ale převažuje očividně film paranormal activity. Tuhle hovadinu, tedy jeden díl té hovadiny jsem viděla a stačilo mi to. Parodie mě docela pobavila. Asi věc názoru :D

Summer random 01

8. července 2013 v 18:42 | Ka†e |  Píšu

1. pěkný počasíčko, 2. letní zmrzka, 3. fandíme miláčkovi :*


4. pačka!, 5. menší závrať na rozhledně, 6. fotka z tripu s miláčkama