Říjen 2013

Halloween make-up inspiration

30. října 2013 v 15:40 | Kate |  módní inspirace
Riku | via Facebook

Ahoj, ahoj! Brouzdám si tak po netu a naražím na úžasné inspirace pro kostýmy na Halloween. Některé Vám sem musím dát. Snad Vás inspirují a některé vyzkoušíte :)


28.10.- Co jsem viděla

28. října 2013 v 15:20 | Kate |  Co jsem viděla

Netvrdím, že to je ztráta mého drahocenného času, ale náhodný výběr, v poslední době shlédnutých filmů, nebyl nic moc. Nechci tím říct, že níže uvedené filmy stojí za houby, ale spíše nebudou bavit někoho, kdo má rád akci, děj a napětí. Přesto jsem ale pár filmů viděla, tudíž Vám chci sdělit ve zkratce své dojmy.

Fešák Ryan Gosling nemusí pokaždé hrát charismatického a sebevědomého krasavce. V tomto filmu vidíme mladého muže Larse, který je příliš bojácný na to, aby oslovil pěknou ženu, nebo jí dokonce pozval na večeři. I přes snahu jeho snachy stále nedokáže udělat první krok a poznat nějakou ženu. Jednoho dne ale Lars s nadšením přivede na rodinnou večeři svou novou přítelkyni. Nikdo ale netuší, jaký rozruch v malém městečku Lars způsobí. Dobře, je to komediální drama, které mě ale rozhodně bavilo, i když, jak říkám, ne každého bavit bude.

Říkám si, kouknu se na něco staršího s mojí oblíbenou Kristen. Hodnocení to má dobré, tak proč ne. Asi jsem z jiné planety, ale mě příběh lidí propojených různými vztahy vážně nebavil. Ne, nelíbilo se mi to. Pointa tam sice je, všechny požadavky romantického dramatu to splňuje, ale není to nic pro mě.

Když mám náladu, občas se podívám na pubertální středoškolské filmy. Tohle je vážně docela povedený film o popularitě, této vrtké dámě, lásce, závislostech i srachu. Mě se to líbilo.

Tak, doufám, že příště budu mít lepší zážitek z filmu a budu pro Vás mít něco, co Vás nadchne. V nejbližší době se chci podívat na Millerovi na tripu, jen je nikde nemůžu sehnat. Už teď ale vím, že mě to bude bavit.
Pro dnešek k filmům vše, vaše Kate.

24.10.- Love that colors

24. října 2013 v 20:35 | Kate |  Píšu

Nechci to zakřiknout, ale fakt tohle počasí miluju. Je hezky teplo, krajina hraje všemi barvami a tomu já říkám ideální počasí na procházku. Snad bude takhle hezky ještě dlouho, hlavně následující týden, který mám celý volný! Už se nemůžu dočkat zítřka po škole! A jak dlouho budete doma Vy, také celý týden?
Chtěla bych pro Vás udělat nějaké Halloweenské líčení, ale nevím, jestli by jste o něj měli zájem. Já osobně Halloween miluju a kostýmy také. A jelikož budu doma celý týden můžete konečně zase čekat větší aktivitu, jupí :D
Dnes mám pro Vás ještě jeden tip, tentokrát na jednu úžasnou vlogerku, která mě neskutečně baví a myslím, že Vás bude taky. IISuperwomanII, to je ona, naprosto skvělá bavička. Ve většině jejich videí vidím sama sebe a pokaždé se neskutečně bavím. V celém článku máte jedno video na ukázku, vystihuje mě ze všech asi nejvíce. :D


20.10.- Co jsem viděla

20. října 2013 v 13:47 | Kate |  Co jsem viděla

Čauky mňauky! Dneska tu mám pro Vás již slibovaný článek o tom, co jsem za poslední dobu viděla a co bych Vám ráda doporučila. Film tu mám ale bohužel dnes jen jeden, přesto vážně stojí za to. Víc jsem toho z filmů za tento víkend nestihla, pak už jsem koukala hlavně na nové díly seriálů, o kterých se také zmíním. Film, který tu mám pro Vás dnes je ale vážně něco.

Legendárního Zacha Galifianakise znáte určitě všichni. Dnes jsem narazila na tuhle skvělou komedii, která Vás určitě dostane stejně, jako mě. Příběh je prostý. Peter se snaží včas dorazit na porod své ženy, ale do cesty mu přijde budoucí "herec" Ethan. Celý film je o návratu za Peterovo manželkou a nesnázích, které budou tyto dva muže pronásledovat.
Teda musím Vám říct, že když koukám na film sama, nikdy se nesměju nahlas. Dneska jsem si přišla ja idiot, když jsem se smála v prázdném pokoji legendárnímu výkonu těchto herců. Takže je to jasné, tohle prostě musíte vidět! Jestli stále někdo z Vás pochybuje, snad ho nalákám trailerem.17.10.- Soooo tired.

17. října 2013 v 21:21 | Kate |  Píšu

Přežít poslední den pekla a pak už nic neřešit, to by šlo. Dneska mám vážně mizernou náladu, kterou mi lepší jen fakt, že je zítra pátek a já se konečně uvelebím do postele a nic mě nebude zajímat, ehm.. jak se máte Vy? Těším se ale hlavně na to, že se zítra konečně podívám na druhý díl AHS: Coven. Kdo z Vás už viděl první díl? U mě naprosto splnil všechny požadavky a zítra ve škole poslední hodinu už budu umírat touhou si zapnout pokračování. Chudák Evan, pořád hraje mrtvého..ale mě se to líbí. A ne, nejsem nekrofil. :D

Zítra, ale také v průběhu víkendu napíšu pár článků, tak budete mít co číst. Mám také postahované filmy, takže Vás nemine článek s tipy na filmy. Pro dnešek vše, sladké sny, drahouškové.


DIY- Halloween snack inspiration

15. října 2013 v 21:09 | Kate |  DIY

Trick or treat! Muhaha..
Už se nám blíží moje oblíbené období, Halloween. Miluju ho, ale je pravda, že ho nějak neslavím, jelikož nemám s kým. Ale je pravda, že nějaké ty párty s převleky občas pořádáme. Dnes mám pro Vás však něco jiného. V tomto článku najdete několik typů na sladkosti, které si můžete doma snadno připravit, třeba právě na nějakou Halloweenskou párty.


homeworks + coffe - leisure - sleep = autumn

13. října 2013 v 19:39 | Kate |  Píšu

Boo! Kateřina vstala z mrtvých. To víte, moře písemek na jeden týden, nedostatek spánku a teplého počasí dělá divy. Když k tomu ještě připočteme, že můj počítač prodělal těžkou zdravotní újmu a nebýt mého šikovného tatínka, dneska Vám ani nepíšu. Každopádně, jsem tu. Budu se snažit udělat si více času a přispívat, i když to bylo v uplynulých týdnech nemožné. I když jsem se tu neobjevila minimálně dobrých čtrnáct dní, Vy jste sem stejně chodili. Za což Vám moc děkuji. V nejbližší době se budu snažit napsat článek do rubriky co jsem viděla a popřípadě nějaký ten tutoriál, mějte strpení, Vaše
xoxo