GOODBYE HOLIDAY

2. ledna 2014 v 21:58 | Kate |  Píšu
New year.🎉

Čauky mňauky! Až dnes jsem dospěla k závěru, že jsem si po Silvestru trochu odpočinula, byli jsme vzhůru vážně dlouho a já jsem si to musela během dvou dnů vynahradit :D. No a co Vy, jak jste po Silvestru dopadli? Já na tohle moc nejsem. Nedávám si předsevzetí, která bych stejně nedodržovala, celkově to tolik nehrotím. Stejně jde jenom o přechod minuty na minutu a nic se nemění. Každopádně, jakmile je někde párty, přece nebudu doma!
Co říct, dvě třetiny mého magického třítýdenního snu jsou u konce. O čemže to mluvím? Štědrý den, Silvestr, moje narozeniny. Všechny tyto události jsou chronologicky zasebou, letos, přesně z úterý. Nejhorší je ale asi to, jak rychle volno uteklo a já radši ani nechci vědět, kolik úkolů na mě čeká v odhozené tašce. Snažím se užít si poslední střípky. Musela jsem taky dát pryč vánoční design, který už mě bil do očí. Tenhle teda za moc nestojí, ale nehodlám ho tu nechávat bůh ví jak dlouho.
A jak to vypadá s články? Momentálně nechytám moc inspirace, o čem bych asi tak mohla psát, takže čekám na nitku, které se chytím. Možná, pokud nebudu lenivět, přidám nějakou tu recenzi na shlednuté filmy, kterých jsem stihla až moc. Tak se zatím mějte, Vaše
Kate.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama