Co jsem viděla

11.1.- Co jsem viděla

11. ledna 2014 v 22:36 | Kate

Po docela dlouhé době se mi zase nashromáždilo pár nových filmových objevů nejrůznějšího typu. A to od romantiky po horor. Přestože byl tento týden ve školě docela náročný, stihla jsem toho, ke svému vlastnímu podivení, poměrně dost.

15.12.- Co jsem viděla

15. prosince 2013 v 21:51 | Kate

Zdravím a zároveň přeju krásnou třetí adventní neděli! Tenhle víkend jsem si udělala trochu volna, jela s mamkou nakupovat, a dokonce jsem se podívala na pár filmů. Ne náhodou jsou tyto dva filmy tak trochu vánoční. Jsou i poměrně čerstvého data, takže předpokládám, že je mnozí z Vás ještě neviděli.

23.11.- Co jsem viděla

23. listopadu 2013 v 22:16 | Kate

Jelikož jsem si docela dlouho poležela v nemocnici, postahovala jsem tyhle oddechovky. Tyhle filmy rozhodně nepatří do mého oblíbeného šuplíku, ale rozhodně nejsou špatné. Myslím si, že tímto článkem potěším zastánce především rodinných filmů.

2.11.- Co jsem viděla

2. listopadu 2013 v 23:19 | Kate

Dnes tu pro Vás mám ještě jeden článek, tentokrát opět do rubriky: Co jsem viděla. Tentokrát toho nebylo moc, ale řeknu Vám, stálo to za to. Mám tu sice jen dva filmy, ale myslím, že Vás zaujmou.

28.10.- Co jsem viděla

28. října 2013 v 15:20 | Kate

Netvrdím, že to je ztráta mého drahocenného času, ale náhodný výběr, v poslední době shlédnutých filmů, nebyl nic moc. Nechci tím říct, že níže uvedené filmy stojí za houby, ale spíše nebudou bavit někoho, kdo má rád akci, děj a napětí. Přesto jsem ale pár filmů viděla, tudíž Vám chci sdělit ve zkratce své dojmy.

Fešák Ryan Gosling nemusí pokaždé hrát charismatického a sebevědomého krasavce. V tomto filmu vidíme mladého muže Larse, který je příliš bojácný na to, aby oslovil pěknou ženu, nebo jí dokonce pozval na večeři. I přes snahu jeho snachy stále nedokáže udělat první krok a poznat nějakou ženu. Jednoho dne ale Lars s nadšením přivede na rodinnou večeři svou novou přítelkyni. Nikdo ale netuší, jaký rozruch v malém městečku Lars způsobí. Dobře, je to komediální drama, které mě ale rozhodně bavilo, i když, jak říkám, ne každého bavit bude.

Říkám si, kouknu se na něco staršího s mojí oblíbenou Kristen. Hodnocení to má dobré, tak proč ne. Asi jsem z jiné planety, ale mě příběh lidí propojených různými vztahy vážně nebavil. Ne, nelíbilo se mi to. Pointa tam sice je, všechny požadavky romantického dramatu to splňuje, ale není to nic pro mě.

Když mám náladu, občas se podívám na pubertální středoškolské filmy. Tohle je vážně docela povedený film o popularitě, této vrtké dámě, lásce, závislostech i srachu. Mě se to líbilo.

Tak, doufám, že příště budu mít lepší zážitek z filmu a budu pro Vás mít něco, co Vás nadchne. V nejbližší době se chci podívat na Millerovi na tripu, jen je nikde nemůžu sehnat. Už teď ale vím, že mě to bude bavit.
Pro dnešek k filmům vše, vaše Kate.

20.10.- Co jsem viděla

20. října 2013 v 13:47 | Kate

Čauky mňauky! Dneska tu mám pro Vás již slibovaný článek o tom, co jsem za poslední dobu viděla a co bych Vám ráda doporučila. Film tu mám ale bohužel dnes jen jeden, přesto vážně stojí za to. Víc jsem toho z filmů za tento víkend nestihla, pak už jsem koukala hlavně na nové díly seriálů, o kterých se také zmíním. Film, který tu mám pro Vás dnes je ale vážně něco.

Legendárního Zacha Galifianakise znáte určitě všichni. Dnes jsem narazila na tuhle skvělou komedii, která Vás určitě dostane stejně, jako mě. Příběh je prostý. Peter se snaží včas dorazit na porod své ženy, ale do cesty mu přijde budoucí "herec" Ethan. Celý film je o návratu za Peterovo manželkou a nesnázích, které budou tyto dva muže pronásledovat.
Teda musím Vám říct, že když koukám na film sama, nikdy se nesměju nahlas. Dneska jsem si přišla ja idiot, když jsem se smála v prázdném pokoji legendárnímu výkonu těchto herců. Takže je to jasné, tohle prostě musíte vidět! Jestli stále někdo z Vás pochybuje, snad ho nalákám trailerem.


21.9.- Co jsem viděla

21. září 2013 v 16:56 | Kate

Týden jsem byla pryč se školou, ale už jsem konečně doma. Mám něco s kolenem, tak se snažím přes víkend vyhýbat pohybu. To znamená, že mám pro Vás několik tipů na filmy, které jsem v uplynulé době shlédla.

31.8.- Co jsem viděla

31. srpna 2013 v 19:41 | Kate

Ahoj, ahoj! Občas mi přijde, že čím víc filmů jsem viděla, tím těžší je najít nějaké, které neznám. Ale Přece jen Vám přináším poslední prázdninovou várku filmů, které jsem ještě stihla shlédnout. Ve školním roce budu také nějaké přidávat, ale ne tak často, jako teď o prázdninách. Pro pokračování klikněte na c.čl.

20.8.- Co jsem viděla

20. srpna 2013 v 19:42 | Kate

Po delší době jsem zase nastřádala nějaké filmy, převážně novinky, na které jsem se těšila, tak tady to je. Mimochodem všechna hodnocení k filmům můžete vidět na mém profilu na CSFD. Více v celém článku.

9.8.- Co jsem viděla

9. srpna 2013 v 11:43 | Kate

Počasí dnes stojí za nic a tak přichází článek do pravidelné rubriky nově shlédnutých filmů, které Vám chci doporučit. Napadlo mě, že sem začnu také psát, na co nového se ve filmovém a seriálovém světě těším, ale to až příště.

Film jsem našla díky oblíbeným hercům a nezklamal mě. Jedná se o skvělé drama (ty já mám nejradši). Takže kdo má rád příběhy nešťasné lásky, které vešel do cesty osud, tady to je.

Slušný film o mladém depkařejícím chlapci, který se vlastně bojí času budoucího. Líbí se mi myšlenka filmu. Řekla bych, že z něj vyčnívají slogany typu: Když chceš, dokážeš všechno. Hodně motivující film.

Neviděla jsem moc filmů, podle skutečných událostí, ale ráda je vyhledávám. Tento příběh napsal také sám život a stojí za shlédnutí.

Jako správná milovnice tohoto seriálu nezanedbávám po Fire a Pure ani Rise. Tentokrát o tom, co se stalo s Cookem rebelem. Myslím, že Cook se povedl daleko lépe, než Effy a Cassie.

Vážně nechápu, jak jsem na něj mohla narazit tak pozdě. Každopádně jsem ráda, že vůbec. Protože tohle je vážně něco pro mě. Drama okořeněné trochou hororu se špetkou černého humoru. Prostě SUPER!

x

12.7.- Co jsem viděla

12. července 2013 v 20:25 | Ka†e

LONE RANGER - Jakmile jsem viděla Johnnyho, musela jsem prostě do toho kina jít. Nemám ráda western filmy, ale musím říct, že tohle mě bavilo. Diky bohu za Helenu a Johnnyho!

SHUTTER ISLAND - Není to ani moc starý snímek a já se divím, že jsem se o něm dozvěděla až nedávno. Musím říct, že je to pecka film na přemýšlení a konec vás jako vždycky dostane. Navíc miluju filmy z blázinců.

DESPICABLE ME 2 - Jak dlouho jsme se všichni těšili na mimoně a jejich návrat? Ale prostě nezklamali.

A HAUNTED HOUSE - Měla bych říct, že mám parodie fakt ráda. Kouknu se i na parodii něčeho, co mám fakt ráda a i tak se zasměju. Škoda jen, že nemají takový ohlas u všech. Tohle je prostě parodie na několik hororů v jednom, ale převažuje očividně film paranormal activity. Tuhle hovadinu, tedy jeden díl té hovadiny jsem viděla a stačilo mi to. Parodie mě docela pobavila. Asi věc názoru :D

8.7.- Co jsem viděla

8. července 2013 v 17:24 | Ka†e

Bezpochyby jsem se v poslední době nejvíc těšila na novou sérii Skins, ale shlédla jsem i několik filmů.

THE WORDS - Tento film je o spisovateli, který snil o tom, jaké skvostné dílo napíše. Bohužel ale poruší pravidla. Protože mě téma spisovatelů ve filmech bere, moc se mi film líbil a můžu ho doporučit.

ZOMBIELAND - Proč si neudělat srandu ze zombíků? Tady je střílí hlava nehlava. Ze začátku jsem měla nutkání to vypnout, ale když jsem vydržela, mocc mě film pobavil. Takže se nenechte odradit.

HANSEL AND GRETEL - Viděla jsem Jeníčka s Mařenkou už dávno, ale nenapsala jsme o tom ani řádek. Já prostě miluju tyhle předělávky pohádek a to i tuhle. Jeníček s cukrovkou a obr jménem Edward jsou super. :-D

THE TALL MAN - Jodelle Ferland byla důvodem, proč jsme si film vůbec zapla. Svou roli zahrála skvěle a film ani není tak špatný. Je ale hodně zvlášní, jinak nevím, co říct.

HASTA LA VISTA - Takové komediální drama o třech hendikepovaných kamarádech, kteří si chtějí užít života a rozhodnou se jet na výlet a cestou se rovnou zastavit v nevěstinci. Příběh ze života.

Všechny filmy přidám do seznamu

25.5- Co jsem viděla

25. května 2013 v 17:36 | Ka†e

Dneska napíšu něco o tom, na co jsem poslední dobou koukala. Začnu asi dvěma seriály.

ARROW - O tomhle seriálu jsem už jednou psala. Právě byla zakončena první série a já už se nemůžu dočkat té další! Poslední díl byl nabitý emocemi, takže jsem ho kompletně probulela. :-D Každopádně o čem to je - Oliver je mladý a rozmazlený miliardář, který ztroskotá se svým o tcem a několika dalšími na jachtě. Na ztraceném ostově ho naleznou po pěti letech. Oliver dostal od svého otce seznam jmen. Tito lidé zamořují jeho město a on se snaží napravit otcovo chyby. Moc vám tenhle seriál doporučuji, je ale docela dost akční, takžev nemusí bavit všechny holky :-D. Mě ale baví moc! A ten herec.. mmm ^^

TVD - Snad nemusím nic dodávat. Dokoukávala jsem po dlouhé době poslední díly, protože jsem se naposledy sekla někde na devátém dílu. Konec série byl ale naprosto boží, stalo se tolik věcí.. a zase mě to začalo bavit, takže šup šup, pátá série :-D

THE HELP - Včera jsem viděla film černobílý svět. Musím říct, že mě rozesmutnil i pobavil (kdo uvidí, pochopí :D). Nebudu nějak rozepisovat o čem je, ale mohu říct, že mě bavil až do konce, takže super.

SILENCE OF THE LAMBS - Moc na filmy z devadesátek nekoukám, ale tenhle jsem viděla o víkendu. Koukla jsem se kvůli hodnocení na CSFD a hlavně žánru. Moc dobré psycho drama!

To je z filmů a seriálů zatím vše. Dneska se ale chystám na dva filmy, takže ty sem potom dopíšu :-) (Opět přidávám nové filmy do tipů.. viz. rubrika pod záhlavím)

10.4. Viděla jsem..aneb další tipy na filmy

10. dubna 2013 v 19:04 | Ka†e

Aloha lidi!
Hlásím se po delší době a tentokrát začnu článkem týkající se filmů, které jsem v poslední době viděla. Všechny tyto filmy potom přidám i s hodnocením do seznamu.

HOSTITEL
Byla jsem na něm nedávno v kině a jsem vážně spokojená. Prvně jsem se bála zklamání, ale nic takového nepřišlo.
WARM BODIES
V Kině sice chutná těla nepromítali, ale našla jsem to nedávno na internetu, tak jsem si řekla..proč ne. Nakonec mě tento snímek docela příjemně překvapil.
REIGN OVER ME
O víkendu jsem měla filmový maraton s Adamem Sandlerem. Zjistila jsem, že jsem neviděla film s ním s názvem volání o pomoc. Hned jsem chybu napravila. Byla jsem moc příjemně překvapená, jak úžasně roli zahrál. Jelikož Adam hraje převážně v komediích, palec nahoru!
HUO YUAN JIA (podle skutečné události)
Na filmy tohoto typu sama nekoukám, vždycky je stáhne přítel :-D. Bavil mě ale stejně jako Ip Man..Bylo to bohužel tak smutné, že se na to ais už znovu nekouknu.Jinak to je skvělý film a já ho doporučuji.
AN AMERICAN CRIME (podle skutečné události)
Už je to delší dobu, co jsem tento film viděla, ale je vážně povedený!
SLEEPING BEAUTY
Na film jsem se koukla jen kvůli herečce Browningové. Jinak mi nic moc nedal, mohlo to být lepší.
 
 

Reklama